Ancient coins
Parthia. Vologases III 105-147 ne. Drachma 105-147, Ekbatana
Aw.: Popiersie króla w lewoRw.: Łucznik w prawo na tronie z łukiemPięknie wybity egzemplarz, połysk, delikatna patyna. Rzadsza moneta w takim sianie zachowania.Sellwood 78.3
Waga/Weight: 3.75 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 2 (EF)
Price realized | 250 PLN |
Starting price | 250 PLN |