Ancient coins
Greece, Lucania. Velia AR – didrachma (stater) 300-280 p.n.e. NGC VF
Aw.: Głowa Ateny w prawo.Rw.: Lew w prawo, pentagram.Ładnie zachowany egzemplarz, patyna. Rzadka moneta.
Waga/Weight: 7,57 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: NGC VF (NGC VF)
Price realized | 1'100 PLN |
Starting price | 750 PLN |