Ancient coins
Greece, Baktria. Euthydemos I (230-200) p.n.e AR - tetradrachma
Aw.: Głowa króla w prawo.Rw.: Herkules w lewo trzymający maczugę, ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΕΥΘΥΔΗΜΟΥEgzemplarz z ładnie zachowanymi detalami. Patyna.Sear 7516
Waga/Weight: 12,40 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 710 PLN |
Starting price | 450 PLN |