Ancient coins
Rome, Honoriusz (393-423). Solidus, Mediolan NGC Ch VF
Aw.: Popiersie cesarza w prawo, D N HONORIVS P F AVGRw.: Cesarz ze sztandarem i Wiktorią na globie zwrócony w prawo, po bokach litery M -D, wokół napis: VICTORIA AVGGG, poniżej COMOBEgzemplarz w gradingu NGC z wysoką oceną za wybicie. Bardzo dobrze zachowany egzemplarz. Delikatna patyna. Rzadki typ monety.RIC 1206; Depeyrot 16/2
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: NGC Ch VF (NGC Ch VF)
Price realized | 1'850 PLN |
Starting price | 1'800 PLN |