Ancient coins
Byzantium. Nicephorus II Phocas (963-969), Miliaresion, Konstantynopol
Czytelny egzemplarz, patyna. Rzadsza moneta.Sear 1781; Doc 6
Waga/Weight: 2,39 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 220 PLN |
Starting price | 200 PLN |