Sigismund I Old. Trojak (3 grosze) 1539 Danzig/ Gdansk
Końcówka PRV na awersie, na rewersie rozetki po bokach nominału.Ładna kolorowa patyna, dobrej jakości detale. Rzadsza moneta.Iger G.39.1.d (R1)
Waga/Weight: 2,58 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 925 PLN |
Starting price | 550 PLN |