Sigismund I Old. Trojak (3 grosze) 1536, Danzig/ Gdansk
Na awersie PRVSSI, na rewersie DANNC3K.Ładnie zachowane detale, wiekowa patyna. Rzadsza moneta.Iger G.36.2.j (R1)
Waga/Weight: 2,70 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 775 PLN |
Starting price | 400 PLN |