Sigismund I Old. Grosz 1539, Elbing
Odmiana z mieczem trzymanym z prawej strony głowy orła, na awersie PRVS kończy napis. Rzadsza odmiana z orłem starszego typu, patyna. Kopicki 7085 (R2)
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 160 PLN |
Starting price | 60 PLN |