Sigismund I Old. Grosz 1534 + 1535, Elbing
Patyna. Kolorowa patyna.Rzadsze egzemplarze. Kopicki 7085 (R2) Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)