Sigismund I Old. Polgrosz (1/2 groszy (groschen)e Vilnius/Cracow
Zestaw 5 sztuk. Różne daty. Patyna. Waga/Weight: Srebro Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3 (VF)