Sigismund I Old. Polgrosz (1/2 groszy (groschen) 1518 Vilnius
Data zapisana w postaci 158. Rzadsza moneta. Obiegowy egzemplarz, patyna.Ivanauskas 1S167-6 (RR)
Waga/Weight: 1,14 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3- (VF-)
Price realized | 135 PLN |
Starting price | 30 PLN |