Sigismund I Old. Grosz 1536, Vilnius
Niezmiernie rzadka odmiana z końcówkami LITV/LITVAN i rozetką przedzielająca datę.Niedobity egzemplarz, wytarcia, patyna. Rzadki w każdym stanie zachowania.Ivanauskas 2S40-10 (RRR)
Waga/Weight: 2,16 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3- (VF-)
Price realized | 725 PLN |
Starting price | 400 PLN |