Sigismund I Old. Grosz 1536, Vilnius
Niedobity egzemplarz, patyna.Tyszkiewicz 7 mk Waga/Weight: 2,28 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3- (VF-)