Sigismund I Old. Grosz 1535, Vilnius UNLISTED
Nienotowana odmiana grosza z końcówkami napisów LITVANIA/LITVA.W pełni czytelny egzemplarz, patyna.Ivanauskas – nie notuje
Waga/Weight: 1,85 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 850 PLN |
Starting price | 500 PLN |