Ruś Kijowska. Włodzimierz Wielki. Srebrnik X/XI w.
Niezmiernie rzadka moneta w każdym stanie zachowania.
Waga/Weight: 2,30 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3-/4+ (VF-/F+)
Price realized | 2'600 PLN |
Starting price | 2'000 PLN |