Germany, Brandenburgia. Albrecht II (1186-1220). Denar
Aw.: Książę z proporcemRw.: Orzeł pod trzema wieżamiŁadny egzemplarz, patyna.
Waga/Weight: 0,68 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3/3+ (VF/VF+)
Price realized | 460 PLN |
Starting price | 50 PLN |