Czech Republic. Grosze praskie XIV wiek set of 3 pieces
Zestaw 3 sztuk, patyna. Dwie monety Karol + jedna Luksemburczyk. Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3 (VF)