Wladyslaw Opolczyk (1371-1379). Kwartnik ruski (R6)
Aw.: Litera W w rozecie, wokół niej kulki, MONETA RVSSIERw.: Lew kroczący w lewo, WLADISLAVS DVXPrzyzwoicie zachowane detale, patyna. Rzadszy typ monety z literą W w rozecie.Kopicki 3053 (R6); Gum.H. 402, Gum.P. 496
Waga/Weight: 1,62 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 360 PLN |
Starting price | 350 PLN |