Boleslaw Wysoki. (1163-1201). Denar
Czytelny egzemplarz, patyna.Such. Str. 174 Waga/Weight: 0.28 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)