Boleslaw IV Kędzierzawy (1146-1173). Denar 1146-1157
Aw: Książę z mieczem na kolanach siedzący na tronie na wprostRw: Głowa w prostokątnej ramceDobrze zachowane detale, wiekowa patyna.Kopicki 55 (R2)
Waga/Weight: 0,47 g Ag Metal: Średnica/diameter: 16 mm
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 450 PLN |
Starting price | 350 PLN |