Antykwariat Numizmatyczny Niemczyk

Auction 18  –  15 - 17 December 2018

Antykwariat Numizmatyczny Niemczyk, Auction 18

Polish, Russian and World Rarities

Part 1: Sa, 15.12.2018, from 9:00 AM CET
Part 2: Su, 16.12.2018, from 9:00 AM CET
Part 3: Mo, 17.12.2018, from 5:00 PM CET

Boleslaw IV Kędzierzawy (1146-1173). Denar 1146-1157

Aw: Książę z mieczem na kolanach siedzący na tronie na wprostRw: Głowa w prostokątnej ramceDobrze zachowane detale, wiekowa patyna.Kopicki 55 (R2)
Waga/Weight: 0,47 g Ag Metal: Średnica/diameter: 16 mm

Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)

Price realized 450 PLN
Starting price 350 PLN