Wladyslaw II Wygnaniec 1138-1146. Denar
Aw.: Rycerza na wprost z mieczem i tarczą, litera S po prawej stronieRw.: Biskup na wprost z księgą i pastorałemBardzo ładny, czytelny egzemplarz. Zachowany połysk, piękna patyna podkreślająca detale.Kopicki 51 (R1)
Waga/Weight: 0,59 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 2+ (EF+)
Price realized | 1'150 PLN |
Starting price | 600 PLN |