Rome. Gilip I Arab. (244-249) AR antoninian
Aw.: Głowa cesarza w prawo Rw: SłońAETERNITAS AVGGŁadny egzemplarz, patyna. Nieco rzadsza moneta.RIC 58
Waga/Weight: 3,68 g Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 200 PLN |
Starting price | 200 PLN |