Rome. Kommodus (180-192). Denar
Aw.: Głowa cesarza w prawo i napis: M COMMODVS ANTONINVS AVGRw.: Pax stojąca w lewo, trzymająca róg obfitości i napis: TR P VI IMP IIII COS III P P Rzadszy typ monety. Patyna.RIC 17
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3/3+ (VF/VF+)
Price realized | 200 PLN |
Starting price | 200 PLN |