Greece, Parthia. Vologases V (191-208 AD), AR-drachma NGC Ch XF
Aw.: Głowa króla na wprost.Rw.: Araces siedzi w prawo, trzyma łuk, dookoła postaci zbarbaryzowana inskrypcja alfabetem greckim.Mennica: EkbatanaMoneta w gradingu NGC z wysokimi ocenami. Bardzo dobry stan zachowania, wiekowa patyna. Rzadsza moneta. Sellwood 86.3. Shore 449.
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: NGC Ch XF (NGC Ch XF)
Price realized | 1'100 PLN |
Starting price | 600 PLN |