Greece. Eubeka, Histatia 1997-146 pne. AR tetrobol
Rzadsza moneta. Wyraźne detale, połysk, patyna. Waga/Weight: 1,82 g Ag Metal: Średnica/diameter: 12,5 mm
Stan zachowania/condition: 2- (EF-)