Silesia. Henryk II Pobozny (1238-1241). Denar
Aw.: Król na tronie w prawo z jabłkiem królewskim.Rw.: Postać pomiędzy blankami zamku.Dobrze zachowane detale, delikatny połysk menniczy, patyna. Bardzo rzadka moneta sporadycznie pojawiająca się na rynku kolekcjonerskim.Kopicki 232
Waga/Weight: 0.28 g Ag Metal: Średnica/diameter: 15 mm
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 2'200 PLN |
Starting price | 600 PLN |