Silesia. Boleslaw Wysoki (1163-1201). Brakteat, Wroclaw (Breslau)
Aw.: Promienisty łuk tęczy.Moneta niezmiernie rzadko pojawiająca się na aukcjach. Bardzo dobre detale, połysk, patyna.Fbg. 70; Gum. 185
Waga/Weight: 0.13 g Ag Metal: Średnica/diameter: 16 mm
Stan zachowania/condition: 2 (EF)
Price realized | 925 PLN |
Starting price | 700 PLN |