Wladyslaw Laskonogi (1202-1229). Denar, Gniezno
Aw.: Klęczący książę z mieczem. W otoku: VOLDISVARw.: Głowa św. Wojciecha, Z DALBVSTIBardzo ładny i czytelny egzemplarz. Zachowany połysk menniczy, patyna. Moneta rzadko pojawiająca się na rynku numizmatycznym.Kopicki 144 (R3)
Waga/Weight: 0.28 g Ag Metal: Średnica/diameter: 15 mm
Stan zachowania/condition: 1-/2+ (UNC-/EF+)
Price realized | 3'000 PLN |
Starting price | 2'000 PLN |