Odon. Brakteat, Poznan (Posen)
Aw.: Rycerz z mieczem i tarczą stojący na wprost.Wspaniale zachowany egzemplarz. Połysk, delikatna patyna.Kopicki 266
Waga/Weight: 0.14 g Ag Metal: Średnica/diameter: 16 mm
Stan zachowania/condition: 1- (UNC-)
Price realized | 825 PLN |
Starting price | 800 PLN |