Leszek Bialy (1202-1227), or one of the successors. Brakteat (1194-1227?)
Aw.: Książę siedzący na tronie trzymający proporzec.Bardzo ładny, czytelny egzemplarz. Patyna, dobrze zachowane detale. Niezmiernie rzadka moneta.Kopicki 292 (R4), Gumowski H. 257
Waga/Weight: 0.14 g Ag Metal: Średnica/diameter: 19 mm
Stan zachowania/condition: 2 (EF)
Price realized | 3'200 PLN |
Starting price | 3'000 PLN |