Antykwariat Numizmatyczny Niemczyk

Auction 17  –  27 October 2018

Antykwariat Numizmatyczny Niemczyk, Auction 17

Polish, Russian and World Rarities

Sa, 27.10.2018, from 9:00 AM CEST

Boleslaw lV Kedzierzawy (1146-1173). Denar (1146-1157) PCGS MS62 (MAX)
Aw.: Rycerz z tarczą i proporcem, po jego bokach kulkiRw.: Dwaj książęta siedzący za stołem.Najwyższa nota gradingowa na świecie. Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy, delikatna patyna. Rzadki w takim stanie zachowania.Kopicki 56 (R1); Gumowski H. 93
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: PCGS MS62 (MAX) (PCGS MS62 (MAX))

Price realized 1'175 PLN
Starting price 900 PLN