Boleslaw lV Kedzierzawy (1146-1173). Denar (1146-1157)
Aw.: Książę z mieczem na kolanach siedzący na tronie na wprost, wstecznie BOLEZLAVRw.: Głowa w prostokątnej ramce, S ADALBERTVSBardzo ładny, świeży egzemplarz. Zachowany połysk menniczy, wiekowa patyna.Kopicki 54 (R3); Gumowski H. 88 str. 51
Waga/Weight: 0.51 g Ag Metal: Średnica/diameter: 17 mm
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 550 PLN |
Starting price | 500 PLN |