Wladyslaw ll Wygnaniec (1138-1146). Denar
Aw.: Książę na tronie z mieczem i napis.Rw.: Rycerz walczący z lwem.Ładnie zachowane detale, delikatny połysk menniczy, patyna. Minimalnie niedobity egzemplarz.Kopicki 49 (R2)
Waga/Weight: 0.56 g Ag Metal: Średnica/diameter: 14 mm
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 735 PLN |
Starting price | 350 PLN |