Byzantium, Jan II Komnen (1118-1143). Hyperpyron nomisma, Constantinople
Aw.: Chrystus na tronieRw.: Cesarz i Matka BoskaŁadny egzemplarz, połysk, patyna.Sear 1938
Waga/Weight: 4.36 g Au Metal: Średnica/diameter: 30 mm
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 1'500 PLN |
Starting price | 1'200 PLN |