Byzantium, Michał II, Dukas (1071-1078). AV- histamenon nomisma Constantinople
Aw.: Chrystus w nimbusie.Rw.: Cesarz na wprost.Ładny, czytelny egzemplarz. Patyna.Sear 1869
Waga/Weight: 4.36 g Au Metal: Średnica/diameter: 4.36 mm
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 1'350 PLN |
Starting price | 1'000 PLN |