Rome, Honoriusz (393-423). Solidus, Mediolan NGC Ch VF
Aw.: Popiersie cesarza w prawo, D N HONORIVS P F AVGRw.: Cesarz ze sztandarem i Wiktorią na globie zwrócony w prawo, po bokachlitery M -D,wokół napis: VICTORIA AVGGG, poniżej COMOBRzadki typ monety. Moneta w gradingu NGC z wysoką oceną za wybicie. Bardzo dobrze zachowanyegzemplarz. Delikatna patyna, zachowana jakość detali.RIC 1206; Depeyrot 16/2
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: NGC Ch VF (NGC Ch VF)
Price realized | 2'500 PLN |
Starting price | 2'500 PLN |