Greece, Salamis (Cypr). Ptolemeusz VI Philometor 180-145 pne AR - tetradrachma NGC VF
Aw.: Głowa władcy w prawoRw.: Orzeł w lewo, napis wokółCzytelny egzemplarz, przyzwoicie zachowane detale, patyna.
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: NGC VF (NGC VF)
Price realized | 650 PLN |
Starting price | 500 PLN |