Greece, Lucania. Velia AR – didrachma (stater) 300-280 pne NGC VF
Aw.: Głowa Ateny w prawo.Rw.: Lew w prawo, pentagram.Ładnie zachowany egzemplarz, patyna. Rzadka moneta.
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: NGC VF (NGC VF)
Price realized | 1'200 PLN |
Starting price | 1'200 PLN |