MALESIA Malacca Malacca Token AH1247 (1831) Kr. 8.1 Ag (?) g 3,32
Sarawak 1/2 Cent 1870. Kr. 5 Ae g 4,35
Sarawak 1 Cent 1890. Kr. 6 Ae g 9,26
Sarawak 5 Cent 1900. Kr. 9 Ag g 1,34
Sarawak 10 Cent 1911 e 1915. Kr. 9 Ag 2,67 e 2,69 (2 pz)
Sarawak 1 Cent 1930. Kr. 18 Ae g 5,34 da q.BB a q.SPL
Price realized | 96 EUR |
Starting price | 96 EUR |
Estimate | 120 EUR |