CINA Kiangsi 5 Cent. 1931. Kr. 507a Ae g 7,46 • Riconio/Restrike
Manciuria 1 Cent. A. 18 (1929) Kr. Y434 Ae g 5,53
Repubblica 1 Cent. A. 26 (1937) Kr. Y347 Ae g 6,41
Manchukuo 1 Chiao o 10 Fen A. 1 (1934) Kr. Y4 Cn g 4,83
Manchukuo 1 Fen (1934) Kr. Y2 Ae g 4,99
Manchukuo 1 Fen (1934) Kr. Y2 var. Cn g 4,96
Manchukuo 5 Fen A. 2 (1935) Cn g 3,35
Manchukuo 2 Chiao (1937) Kr. Y520 Cn g 6,53
Kwang Tung 10 Cent A. 18 (1929) L&M 160 Kann 738 Ag g 2,69
Fukien 10 Cent A. 2 (1913) L&M 302 Kann 704b Ag g 2,59
Kwang Tung 10 Cent A. 2 (1913) L&M 144 Kann 723 Ag g 2,66 da BB a SPL
Price realized | 200 EUR |
Starting price | 120 EUR |
Estimate | 150 EUR |