TRAJANO. Sestercio (103-111). A/ IMP. CAES. NERVAE TRAIANO AVG. GER. DAC. P. M. TR. P. COS. V. P. P. R/ La Dacia sentada a izq., delante trofeo; S. P. Q. R. OPTIMO PRINCIPI, S.C. RIC-560. CH-531. Bonita pátina roja. EBC-/EBC.
Starting price | 1'650 EUR |