Śląsk, Halerz Krosno XV w. - piękny
Piękny egzemplarz.
Miejski halerz datowany na lata 1430-1476. Księstwo Głogowsko-Żagańskie.
Moneta rzadka, szczególnie w takim stanie zachowania.
Awers: podwójna lilia. Rewers: orzeł z głową w lewo. Srebro, średnica 11 mm, waga 0.15 g.
Grade: XF/XF+
Literature: Kopicki 8652 (R1)
More photos and full item description available on auction site https://aukcje.gndm.pl/auction/8/category/31432/lot/75?lang=en
COINS RELATED TO POLAND POLEN SILESIA SCHLESIEN
Price realized | 65 EUR |
Starting price | 50 EUR |