Śląsk, Halerz Kłodzko XV w.
Piękny stan zachowania. Kłodzki halerz datowany na ~1460 rok. Panowanie: Jerzy z Podiebradu.
Awers: orzeł z głową w lewo. Rewers: lew czeski w lewo. Srebro, średnica ~13 mm, waga 0.24 g.
Grade: UNC-
Literature: Kopicki 8671 (R5)
More photos and full item description available on auction site https://aukcje.gndm.pl/auction/8/category/31432/lot/72?lang=en
COINS RELATED TO POLAND POLEN SILESIA SCHLESIEN
Price realized | 28 EUR |
Starting price | 25 EUR |