Public Auction 140
– 16 March 2019
Ancient, Medieval and Modern Coins, Medals
Sa, 16.03.2019, from 9:00 AM CET
(1516)
GREEK WORLD
(58)
ANCIENT ORIENT
(60)
CELTIC WORLD
(35)
ROMAN REPUBLIC
ROMAN EMPIRE
(95)
ROMAN PROVINCIAL COINS
BYZANTIUM
(84)
DARK AGES
MIDDLE AGES
(63)
BRABANT
CAMBRAI - THORN
(49)
FLANDERS
(35)
BELGIUM
(127)
FRANCE
(50)
FRANCE (II)
(58)
NEDERLAND
(64)
ALLEMAGNE - AUTRICHE
BOLIVIE - ESPAGNE
ETATS-UNIS (USA)
(108)
GRANDE-BRETAGNE - ITALIE
KENYA - TCHAD & Lots
(38)
ORIENTAL WORLD
MEDALS & TOKENS : ALLEMAGNE - BELGIQUE
(60)
MEDALS & TOKENS : FRANCE
(136)
MEDALS & TOKENS : GRANDE-BRETAGNE
(41)
MEDALS & TOKENS : ITALIE - TURQUIE
WEIGHTS & SCALES
MILITARY ORDERS
BOOKS
(54)
Sort by: Lot number ascending
Sort by: Lot number descending
Lot 798
320 EUR
Lot 799
9'500 EUR
Lot 800
280 EUR
Lot 801
120 EUR
Lot 802
15'000 EUR
Lot 803
200 EUR
Lot 804
460 EUR
Lot 805
160 EUR
Lot 806
550 EUR
Lot 807
700 EUR
Lot 808
340 EUR
Lot 809
750 EUR
Lot 810
350 EUR
Lot 811
140 EUR
Lot 812
625 EUR
Lot 813
2'000 EUR
Lot 814
5'000 EUR
Lot 815
17'500 EUR
Lot 816
2'300 EUR
Lot 817
1'200 EUR
Lot 818
NEDERLAND, Koninkrijk Holland, Lodewijk Napoleon (1806-1810), AR 50 stuiver, 1808, Utrecht. Sch. 149; Dav. 228. Zeer Fraai
240 EUR
Lot 819
800 EUR
Lot 820
1'100 EUR
Lot 821
400 EUR
Lot 822
NEDERLAND, Koninkrijk Holland, Lodewijk Napoleon (1806-1810), AV dukaat, 1809. 3e type. Sch. 132; Fr. 322. Krasje op vz. Prachtig à Fleur de Coin
950 EUR
Lot 823
22'000 EUR
Lot 824
NEDERLAND, Koninkrijk, eenzijdig medaillon met wapen van het Koninkrijk. AE, 129 mm. Prachtig
110 EUR
Lot 825
1'300 EUR
Lot 826
3'600 EUR
Lot 827
NEDERLAND, Koninkrijk, Willem I (1815-1840), AR 3 gulden, 1824, Utrecht. Sch. 246; Dav. 233. Krasje op vz. Prachtig à Fleur de Coin
1'400 EUR
Lot 828
NEDERLAND, Koninkrijk, Willem I (1815-1840), AV 5 gulden, 1827, Utrecht. Sch. 196; Fr. 328. Zeldzaam Mooie kleur. bijna Fleur de Coin
750 EUR
Lot 829
NEDERLAND, Koninkrijk, Willem I (1815-1840), AV 10 gulden, 1837. Sch. 187. Licht gereinigd. Zeer Fraai à Prachtig
350 EUR
Lot 830
3'300 EUR
Lot 831
1'100 EUR
Lot 832
NEDERLAND, Koninkrijk, Willem II (1840-1849), AR 2 1/2 gulden, 1847. Sch. 514; Dav. 235. Mooie patina. bijna Fleur de Coin
480 EUR
Lot 833
NEDERLAND, Koninkrijk, Willem II (1840-1849), AR 2 1/2 gulden, 1848. Sch. 515; Dav. 235. Krasjes. Mooie patina. Prachtig
420 EUR
Lot 834
NEDERLAND, Koninkrijk, Willem III (1849-1890), AR 2 1/2 gulden, 1868. Sch. 594; Dav. 236. Mooie patina. bijna Fleur de Coin
360 EUR
Lot 835
NEDERLAND, Koninkrijk, Willem III (1849-1890), AR 2 1/2 gulden, 1869. Sch. 595; Dav. 236. Krasjes. Mooie patina. bijna Fleur de Coin
360 EUR
Lot 836
NEDERLAND, Koninkrijk, Willem III (1849-1890), AR 2 1/2 gulden, 1871. Sch. 597; Dav. 236. Mooie patina. Prachtig à Fleur de Coin
320 EUR
Lot 837
NEDERLAND, Koninkrijk, Willem III (1849-1890), AR 2 1/2 gulden, 1872. Sch. 598; Dav. 236. Gekleurde patina. Prachtig à Fleur de Coin
320 EUR
Lot 838
800 EUR
Lot 839
320 EUR
Lot 840
NEDERLAND, Koninkrijk, Willem III (1849-1890), AV 10 gulden, 1875. Sch. 549; Fr. 342. Fleur de Coin
200 EUR
Lot 841
NEDERLAND, Koninkrijk, Willem III (1849-1890), AV 10 gulden, 1877. Sch. 551; Fr. 342. Zeer Fraai à Prachtig
190 EUR
Lot 842
NEDERLAND, Koninkrijk, Willem III (1849-1890), AV 10 gulden, 1879 (over 1877). Sch. 552a; Fr. 342. Prachtig à Fleur de Coin
240 EUR
Lot 843
NEDERLAND, Koninkrijk, Willem III (1849-1890), AV 10 gulden, 1880. Sch. 553; Fr. 342. Fleur de Coin
240 EUR
Lot 844
NEDERLAND, Koninkrijk, Willem III (1849-1890), AV 10 gulden, 1885. Sch. 554; Fr. 342. Prachtig à Fleur de Coin
200 EUR
Lot 845
NEDERLAND, Koninkrijk, Willem III (1849-1890), AV 10 gulden, 1886. Sch. 555; Fr. 342. Prachtig à Fleur de Coin
200 EUR
Lot 846
NEDERLAND, Koninkrijk, Willem III (1849-1890), AV 10 gulden, 1887. Sch. 556; Fr. 342. Prachtig à Fleur de Coin
210 EUR
Lot 847
NEDERLAND, Koninkrijk, Willem III (1849-1890), AV 10 gulden, 1888. Sch. 557; Fr. 342. Prachtig à Fleur de Coin
240 EUR
Lot 848
NEDERLAND, Koninkrijk, Willem III (1849-1890), AV 10 gulden, 1889. Sch. 558; Fr. 342. Prachtig à Fleur de Coin
200 EUR
Lot 849
NEDERLAND, Koninkrijk, Wilhelmina (1890-1948), AV 10 gulden, 1897. Sch. 742; Fr. 347. Prachtig
200 EUR
Lot 850
NEDERLAND, Koninkrijk, Wilhelmina (1890-1948), AV 10 gulden, 1898. Sch. 744; Fr. 348. Krasjes. Prachtig
300 EUR
Lot 851
NEDERLAND, Koninkrijk, Wilhelmina (1890-1948), AR 2 1/2 gulden, 1898. Sch. 782; Dav. 237. Krasjes. Zeer Fraai à Prachtig
260 EUR
Lot 852
1'450 EUR
Lot 853
NEDERLAND, Koninkrijk, Wilhelmina (1890-1948), AV 5 gulden, 1912. Sch. 754; Fr. 350. Prachtig
125 EUR
Lot 854
NEDERLAND, Koninkrijk, Wilhelmina (1890-1948), AV dukaat, 1927. Sch. 778; Fr. 352. Prachtig à Fleur de Coin
110 EUR
Lot 855
NEDERLAND, Koninkrijk, Wilhelmina (1890-1948), AV dukaat, 1928. Sch. 779; Fr. 352. Prachtig à Fleur de Coin
110 EUR
Lot 856
NEDERLAND, Koninkrijk, AV medaille, 1963. 150 jaar van onafhankelijkheid. 50,00g. Gepolijste Stempel
1'400 EUR
Lot 857
NEDERLAND, Koninkrijk, AV medaille (20 dukaat), 1964. 500 jaar Staten Generaal. 69,84g Doosje. Titel 0,986. Gepolijste Stempel
2'135 EUR
Lot 858
NEDERLAND, Koninkrijk, Juliana (1948-1980), AV dukaat, 1972. Sch. 1079. Gepolijste Stempel
110 EUR
Lot 859
120 EUR
Lot 860
950 EUR
Lot 861
80 EUR