Antykwariat Dawid Janas

Auction 5  –  28 September 2019

Antykwariat Dawid Janas, Auction 5

Ancient, Medieval and World Coins, Banknotes, Badges

Sa, 28.09.2019, from 10:00 AM CEST

II RP(?), Nakładka Orzeł Państwowy
Dość okazała nakładka w kształcie orła państwowego. Pierwotnie przygotowana do osadzenia na 3 nitach. Przerobiona do nakładki na wąsy. Przedmiot najpewniej z wizytownika/innej formy reprezentacyjnej. Przetarcia srebrzenia. Stan zachowania przedmiotu dobry. Mosiądz srebrzony, wymiary 60,5 x 65,5 mm.
Estimate: EUR 46 - 69

Price realized 23 EUR
Starting price 23 EUR