II RP(?), Nakładka Orzeł Państwowy
Dość okazała nakładka w kształcie orła państwowego. Pierwotnie przygotowana do osadzenia na 3 nitach. Przerobiona do nakładki na wąsy. Przedmiot najpewniej z wizytownika/innej formy reprezentacyjnej. Przetarcia srebrzenia. Stan zachowania przedmiotu dobry. Mosiądz srebrzony, wymiary 60,5 x 65,5 mm.
Estimate: EUR 46 - 69
Price realized | 23 EUR |
Starting price | 23 EUR |