England, Award Badge of Amalgamated Society of Smiths and Strikers gold
Anglia, Żeton nagrodowy Zreszenia pracowników kowalskich i odlewniczych - złoto
Ciekawy żęton nagrodowy brytyjskiego stowarzyszenia. Nadany w 1920 roku. Emaliowana. Przetarcia, ślady noszenia. Stan zachowania przedmiotu dobry. Złoto .375, wymiary 26,5 x 51 mm, waga 11,41 g.
Estimate: EUR 276 - 345
Starting price | 161 EUR |