Germany, I WW, Eagle Reserve/Landwehr
Niemcy, I Wojna Światowa, Orzeł oficerski Landwera/Rezerwa
Bardzo ładny egzemplarz. Śniedź, patyna. Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry. Mosiądz, stal, wymiary 9 x 10,5 cm
Estimate: EUR 161 - 207
Price realized | 115 EUR |
Starting price | 115 EUR |