Soviet Union, Order of the Patriotic War jubille 1985
ZSRR, Order Wojny Ojczyźnianej wersja jubileuszowa 1985
Typ 3 wariant 1. Numer 3 448 223. Patyna. Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry. Srebro. Wymiary 45 x 46,5 mm Waga łączna 40,2 g.
Estimate: EUR 18 - 28
Price realized | 18 EUR |
Starting price | 11 EUR |