Soviet Union, Order of the Red Banner of Labour
ZSRR, Order Czerwonego Sztandaru Pracy typ 6
Typ 6, wariant 2, odmiana 1, nadawany od 1966 roku. Numer 757421. Oryginalna tarczka ze wstążką. Patyna, drobne ślady noszenia. Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry. Srebro. Wymiary orderu 37 x 47 mm. Waga łączna 43,8 g.
Estimate: EUR 34 - 41
Price realized | 34 EUR |
Starting price | 23 EUR |