PRL, Odznaka wzorowy żołnierz WOP wz.61
Rzadka odznaka resortowa z PRL. Drobne ubytki emalii i przetarcia srebrzenia. Nakrętka lekko luźna. Stan zachowania przedmiotu dobry/bardzo dobry. Brąz srebrzony, emalia, wymiary 33 x 46 mm.
Estimate: EUR 34 - 46
Starting price | 23 EUR |